Strata pracy zwykle wiąże się ze stratą zdolności kredytowej, na domiar tego nie można zdobyć poświadczeń koniecznych do zdobycia kredytu bankowego. Odpowiedzią na ten stan jest wierzytelność bez poświadczeń, a są dobre jej alternatywy na rynku.

Nie masz pracy? Zarabiasz za mało? Masz nagły koszt, którego nie chcesz odsunąć na inny termin? Może się okazać, iż pożyczki pozabankowe to oferta stworzona szczególnie do Ciebie.
Decydując się na produkt tego typu masz większe prawdopodobieństwo, że nie otrzymasz decyzji odmownej. Jest mało prawdopodobne sprawdzenie Twojej historii zadłużenia w BIK oraz możliwości kredytowej. Niepotrzebne będą także dokumenty o dochodach. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że pożyczki pozabankowe to produkt bardzo drogi. Marża i oprocentowanie nie należy do najniższych.

kobieta w saunie
Koniecznie trzeba pamiętać, że czasami transze należy zwracać w odstępach tygodniowych, a nie, jak się już nauczyliśmy w przypadku pożyczek bankowych, w miesięcznych. Dla osób, które posiadają pracę dorywczą jest to świetne rozwiązanie. Dla osób, które jednak otrzymują wypłatę miesięczną może stanowić ono pewnego rodzaju problem. Trudno jest niestety tak gospodarować budżetem domowym, aby co tydzień być w stanie przeznaczyć jego część na zwrot zobowiązania. Trzeba dobrze się zastanowić przed zaciągnięciem takiego zobowiązania, aby nie mieć jeszcze większych trudności ze zwrotem pożyczki.
Musisz pamiętać, że pożyczki pozabankowe to oferta bardzo zróżnicowana w różnych instytucjach. Na większą uwagę zasługują pożyczki w SKOK-ach. Jest to również instytucja pozabankowa, wyróżnia się jednak zupełnie odmienną polityką względem swoich pożyczkobiorców. W SKOK rzetelnie kontrolowana będzie Twoja historia kredytowa w BIK oraz zdolność kredytowa. Koszt wzięcia zobowiązania będzie na szczęście znacznie niższy, mocno konkurencyjny do pożyczek, które możesz otrzymać w typowych bankach komercyjnych. Dzięki temu może stanowić ciekawszą alternatywę niż pozostałe pożyczki parabankowe.
blond
Zobowiązania pozabankowe to bardzo popularny produkt. Dzisiaj wielu konsumentów zaciąga kredyty bez formalności a następnie zwraca je po 4 tygodniach bądź na raty. Jeżeli pragniesz poznać, jakie nowe pożyczki przedstawiają różne jednostki pozabankowe wówczas wpadnij na stronę www kredyt bez zaświadczeń.